Zdrowe odchudzanie

Dieta

Dieta spersonalizowana dla Ciebie!

Często słyszy się od ludzi – a co jest trudnego w odchudzaniu? Trzeba po prostu zastosować zasadę „MŻ” – zjeść połowę tego co do tej pory, albo jeszcze mniej i schudniesz. Czy ten system działa? Być może tak, jednak kończy się niedoborami, osłabieniem koncentracji, czy siły fizycznej. Do tego dodajmy rozdrażnienie, które powoduje nasze kłótnie z bliskimi i ogólną niechęć do życia.

Na koniec tego wszystkiego, kiedy osiągniemy nawet już wymarzoną masę ciała dochodzą nas głosy z wnętrza, że „dawno nie jedliśmy, tego i tego i tego…”, „w nagrodę mogę przecież zjeść to…” i tak powoli nadrabiamy i zanim się obejrzymy, kilogramy wracają i to z zdwojoną siłą – „Efekt JOJO”.

Powiedz STOP bezmyślnemu odchudzaniu!

Czas na zdrowe odchudzanie! Dowiedz się ile Twój organizm potrzebuje kalorii, a ile w tym powinny stanowić makro i mikroskładniki. Dopasujemy dietę to Ciebie, a nie Ciebie do diety – tylko wtedy wprowadzisz zdrowe nawyki do końca życia, a utracone kilogramy nie powrócą. Będziesz się do tego cieszyć zdrowiem i energią przez cały ten czas.
Nasz gabinet mieści się w Rzeszowie, jednak dla osób mieszkających dalej – nic straconego! Udzielamy także porad online!

Zapraszamy!

Wróć na górę