Polityka prywatności

Dietetyk Paulina Szady (PS Zdrowie) w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgody z umową oraz obowiązującymi przepisami.

W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Dietetyk Paulina Szady (adres: Al. Gen. L. Okulickiego 18b, 35-206 Rzeszów, tel: 530 807 807, e-mail: dietetyk@pszdrowie.pl).
  2. Podanie danych jest dobrowolne.
    Podanie danych jest obowiązkowe wyłącznie gdy stanowi tak przepis.
  3. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez firmę Dietetyk Paulina Szady przez okres przewidziany obowiązującymi przepisami.

Informujemy, że firma Dietetyk Paulina Szady przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów umówienia wizyt, wysyłania diet on line, czy odpowiedzi na wysyłane pytania.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres dietetyk@pszdrowie.pl

Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Inspektora Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa. W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie jest to Inspektor Damian Kołcz (adres: Rzeszów, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów, tel: 17 867-13-10, 17 867-13-07, e-mail: rodo@rzeszow.uw.gov.pl).