Magdalena Sitarz

Magdalena Sitarz – nauczyciel uniwersytecki, szkoleniowec i edukator żywieniowy z pasji.
Na początek, by wzbudzić nieco Państwa zaufanie, trzy wybrane pozycje potwierdzających moje kompetencje:
Absolwentka dwóch stopni, kierunek Dietetyka, Wydział Lekarski na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dietetyk w ogólnopolskim programie „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” koordynowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Na co dzień nauczyciel akademicki na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rzeszowski.
W swoim doświadczeniu zawodowym mogę pochwalić się prowadzeniem diet dopasowanych indywidualnie do pacjenta. Jestem zwolennikiem etapowego wprowadzania zmian, tak by zostały już do końca życia, a nie tylko na 2 miesiące. Wielokrotnie prowadziłam warsztaty poza uczelnią, kierując je zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Zwracam szczególną uwagę na dopasowanie treści do słuchaczy – dotyczy to stopnia trudności, ale przede wszystkim użycia argumentów, które staną się motywatorami i impulsem do wprowadzenia zmian w dotychczasowym stylu życia.
Zdrowie, uśmiech i energia to 3 elementy, które chce dać osobom w swoim otoczeniu. Prywatnie kocham podróże, są dla mnie jak reset dla komputera – po powrocie, ruszam w życie z pełną baterią!:)

Umów się na wizytę

Magdalena Sitarz

m.sitarz@pszdrowie.pl
Wróć na górę